London, UK, graffiti, London Graffiti, Street Art London, Street Art in Shoreditch London, London Shoreditch Graffiti, London Shoreditch, Shoreditch Graffiti, Street Art in Shoreditch London, London Shoreditch Street Art, Londyn, graffiti w Londynie, dzielnica Shoreditch

London Shoreditch Graffiti (1)

Londyn to nie tylko Big Ben, katedra i opactwo Westminster, London Eye z największym na świecie kołem, Tower Bridge czy też Tower of London. Londyn to nie tylko Westminster Hall, gdzie obraduje angielski parlament czy Pałac Buckingham, oficjalna, stała rezydencja królewska. Ale Londyn to także jedna z niesamowitych dzielnic, a mianowicie Shoreditch. Jest ona położona w Wielkim Londynie w centralno-północnej części miasta, niemal 4 km od centrum. Wystarczy, że dojedziemy metrem do stacji Shoreditch High Street i znajdziemy się w niesamowitym bajkowym świecie graffiti.

Każdy kto był w Londynie, a nie przeszedł się ulicami Shoreditch – dużo stracił. Bo to jest absolutnie wyjątkowe miejsce, gdzie grafficiarze mają przeogromne pole do popisu przedstawiając swoją sztukę. Bo to naprawdę jest sztuka uliczna na najwyższym poziomie! Doszło do tego, że w ofercie niektórych biur turystycznych Shoreditch znalazło się w ofercie jako jeden z obowiązujących obiektów do zwiedzania.

A co możemy zobaczyć na ulicach? O tym w kilku fotograficznych odsłonach. Przed nami część I.

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s