Lanckorona, miasto, city, złota godzina, golden hour, wschód słońca, sunrise, miasto aniołów, city ​​of angels, okno, window, okna, windows, flakon, bottle, flakon w oknie, bottle in the window, fioletowy flakon w oknie, purple bottle in the window, Nikon D700, Nikon D800

Autumn morning in Lanckorona, Jesienny poranek w Lanckoronie

W pierwszy piątkowy poranek października 2013r. wraz z Gosią Pióro (http://malgorzatapioro.pl) wybraliśmy się na wschód słońca do słynnego miasta aniołów – Lanckorony, oddalonej od Krakowa o kilkadziesiąt kilometrów. Po poszukiwaniu jakiegoś dobrego punktu na fotografowanie, ostatecznie zdecydowaliśmy sie na tamtejszy rynek. I rzeczywiście to był strzał w dziesiątkę! Odbicia wschodzącego słońca, które operowało na szybach ludowych chat nadały niepowtarzalny klimat zdjęciom. A przy okazji znaleźliśmy wspaniałą bazę noclegową w Willi Tadeusz (http://www.willatadeusz.com), gdzie po fotografowaniu przyjechaliśmy na dobre, wiejskie, rodzinne śniadanie. Warto było rano wstać, warto było odwiedzić Lanckoronę! Tam trzeba jeszcze wrócić.

Advertisements

6 thoughts on “Autumn morning in Lanckorona, Jesienny poranek w Lanckoronie

  1. byłam tam… 4 lata temu na plenerach, i pamiętam te niebieskie butelki! Dobrze wiedzieć, że wciąż tam są! Same dobre wspomnienia z tego miejsca! Dzięki za przywrócenie tych wspomnień;)

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s